Wymiany

1. Akceptujemy również wymiany produktów zakupionych na stronie sklepu rebelmadness.pl, które wynikają z chęci dobrania innego rozmiaru lub wymiany towaru na inny.
2. Wymiana jest możliwa jedynie w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru przez konsumenta oraz jeżeli odbywa się w ramach tej samej kategorii cenowej co oryginalny produkt, w innym przypadku prosimy o dokonanie zwrotu zakupionego produktu oraz złożenie nowego zamówienia.
3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie
4. Przed dokonaniem zwrotu celem wymiany prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, który należy dołączyć do wymienianego przedmiotu. Formularz dostępny jest >TUTAJ<
Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze dokonania wymiany z dopiskiem "wymiana" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy wymiana oraz szczegółów dotyczących samej wymiany.
5. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, Piętro 7, pokój 707.
6. W przypadku braku towaru lub rozmiaru mającego być przedmiotem wymiany, zwracamy wpłatę pieniężną w przeciągu 7 dni roboczych z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.