Regulamin sklepu

Dane podstawowe i kontaktowe:
Sklep internetowy działający pod adresem www.rebelmadness.pl jest własnością: Rebel Vision sp. z o.o. ul. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, NIP: 9472006380, REGON: 520735495
Działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000940743

Rebel Vision sp. z o.o.
Wersalska 47/75
91-212 Łódź
pokój 707
NIP: 9472006380
REGON: 520735495

PKO BP
Numer konta: 84 1020 3408 0000 4702 0517 9587
Bic / Swift: BPKOPLPW

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00
Telefon: 730-233-666
email: rm@rebelmadness.pl

Zakupy:
1. Składanie zamówień na stronie sklepu Rebel Madness jest możliwe bez dokonania wcześniejszej rejestracji, jednak aby móc korzystać w pełni ze wszystkich funkcji sklepu przysługujących klientowi, konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

2. Składając zamówienie Klient akceptuje niniejszy regulamin sklepu.
3. Po dokonaniu zakupu, klient otrzyma emaila potwierdzającego złożenie zamówienia w którym zawarte będą również informacje dotyczące płatności oraz wysyłki.
4. Do złożonego zamówienia, które zostało przekazane do realizacji ale wciąż jeszcze nie wysłane, można wprowadzać zmiany w celu wybraniana na przykład innego rozmiaru lub modelu.
W tym celu prosimy o maila informującego o tym zamiarze z dopiskiem "zmiana zamówienia" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl
W mailu tym prosimy o dokładne określenie jakiego rodzaju jest to modyfikacja zamówienia.
5. Każdy kto złożył zamówienie na stronie sklepu ma również prawo do anulowania go.
W tym celu prosimy o maila informującego o tym zamiarze z dopiskiem "anulowanie zamówienia" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl

Płatności i przesyłki:
Składanie zamówień na stronie sklepu Rebel Madness wiąże się z obowiązkiem zapłaty za nie.
Termin płatności za zakupione przedmioty wynosi 9 dni od daty dokonania zakupu.

W przypadku konieczności przedłużenia tego terminu prosimy o maila z dopiskiem "przedłużenie terminu płatności" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl
W przypadku braku wpłaty w regulaminowym terminie 9 dni od daty dokonania zakupu bez wcześniejszej prośby o wydłużenie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.
Przesyłki wysyłane są zgodnie z terminem realizacji każdego zamówienia.

W przypadku gorsetów wykonywanych na zamówienie termin realizacji wynosi do 4 tygodni.
Akceptowalne formy płatności na stronie sklepu to:

1. PayU - błyskawiczny system płatności on-line, który umożliwia ekspresowy transfer pieniędzy za pomocą wielu dogodnych metod.


2. Tradycyjny przelew lub wpłata na rachunek bankowy:

Rebel Vision sp. z o.o.
Wersalska 47/75
91-212 Łódź

PKO BP
Numer konta: 84 1020 3408 0000 4702 0517 9587

3. Przelew za pośrednictwem serwisu PayPal na adres email: rebelvision@rebelmadness.pl

Stawki opłat za wysyłkę wynoszą:
Wysyłka na teren Polski:

  • Kurier DPD - 17,00 PLN
  • InPost Paczkomaty 24/7 - 13,00 PLN

Wysyłka międzynarodowa:

  • Wysyłka na terenie Europy oraz do reszty krajów świata realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kiriera DPD.

Stawki opłat za wysyłkę do pozostałych krajów są automatycznie przyporządkowane do poszczególnych produktów zgodnie z ich wagą.

Zwroty:
1. Zgodnie z obowiązującym prawem, konsumentom, którzy zakupili dowolny produkt na stronie sklepu rebelmadness.pl przysługuje możliwość zwrotu (odstąpienia od umowy sprzedaży) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru.

2. W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy konsument zobowiązany jest do poinformowania o swojej decyzji w formie jednorazowego oświadczenia wysłanego pocztą lub e-mailem.
Przed dokonaniem zwrotu można wypełnić formularz odstąpienia od umowy, i dołączyć go do paczki ze zwracanym przedmiotem.
Wzór formularza dostępny jest >TUTAJ<
Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze zwrotu z dopiskiem "zwrot" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy zwrot.
3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie.
4. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, pokój 707, 91-212 Łódź.
5. Wpłata pieniężna zostanie zwrócona w przeciągu 7 dni roboczych, od momentu uznania przez nas zwrotu oraz otrzymania towaru. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.
6. Koszty przesyłki danego przedmiotu zwracane są wyłącznie do wysokości najtańszego dostępnego sposobu dostarczenia oferowanego przez sklep Rebel Madness z pominięciem dodatkowych kosztów wynikających z innych form przesyłki wybranych przez klienta.
7. Koszty przesyłki odsyłanego towaru pokrywa klient.

Wymiany:
1. Akceptujemy również wymiany produktów zakupionych na stronie sklepu rebelmadness.pl, które wynikają z chęci dobrania innego rozmiaru lub wymiany towaru na inny.

2. Wymiana jest możliwa jedynie w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru przez konsumenta oraz jeżeli odbywa się w ramach tej samej kategorii cenowej co oryginalny produkt, w innym przypadku prosimy o dokonanie zwrotu zakupionego produktu oraz złożenie nowego zamówienia.
3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie
4. Przed dokonaniem zwrotu celem wymiany prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, który należy dołączyć do wymienianego przedmiotu. Formularz dostępny jest >TUTAJ<
Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze dokonania wymiany z dopiskiem "wymiana" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy wymiana oraz szczegółów dotyczących samej wymiany.
5. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, pokój 707, 91-212 Łódź.
6. Koszty wysyłki zawiązane z wymianą i ponowną wysyłką pokrywa kupujący. W tym celu należy dokonać płatności odpowiedniej kwoty na nasz rachunek bankowy lub za pośrednictwem systemu PayPal.
7. W przypadku braku towaru lub rozmiaru mającego być przedmiotem wymiany, zwracamy wpłatę pieniężną w przeciągu 7 dni roboczych z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.

Reklamacje:
1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (dz.u. 2014 r. poz. 827 ze zm.) wobec Klientów będących konsumentami, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową.

W przypadku Klientów nie będących konsumentami, sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.
2. Okres gwarancji produktów zakupionych na stronie sklepu wynosi 2 lata.
Klient ma prawo do złożenia reklamacji w okresie 2 lat od daty dokonania zakupu w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych powstałych z winy producenta oraz sklepu lub uszkodzeń mechanichnych powstałych w trakcie transportu.
3. Przed odesłaniem towaru prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, który należy dołączyć do zwracanego przedmiotu. Formularz dostępny jest >TUTAJ<

Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze złożenia reklamacji z dopiskiem "reklamacja" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl
W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy reklamacja oraz przyczyny.
4. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, pokój 707, 91-212 Łódź.
5. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zawierającej reklamowany towar.
6. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, uszkodzony towar zostanie nieodpłatnie naprawiony lub wymieniony na zupełnie nowy egzemplarz w przypadku jeśli powstała wada uniemożliwia naprawę.
7. W sytuacji braku możliwości zastosowania dwóch powyżej opisanych rozwiązań, klientowi zgłaszającemu reklamację przysługuję rekompensata finansowa w postaci zwrotu wpłaty pieniężnej wraz z kosztem przesyłki, z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.

Polityka prywatności:
Określona poniżej polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu sklepu rebelmadness.pl

Akceptacja regulaminu oznacza zaakceptowanie polityki prywatności.
Przed rozpoczęciem korzystania ze sklepu klient powinien zapoznać się z niniejszą polityką.
Wszystkie dane podawane podczas rejestracji do sklepu, są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r., oraz wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówień konsumenckich dokonywanych za pośrednictwem strony sklepu Rebel Madness zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
Podczas przeglądania treści strony rebelmadness.pl zbierane są automatycznie dane dotyczące przeglądarki internetowej odwiedzającego, adresu IP komputera, czasie wizyty, rodzaju systemu operacyjnego, ilości obejrzanych stron oraz w jaki sposób osoba przeglądająca stronę sklepu trafiła do niego. Wszystkie wymienione informacje nie są powiązane z danymi osobowymi.
Składanie zamówień na stronie sklepu jest możliwe bez dokonywania rejestracji, która jest dobrowolna. Korzystanie z niektórych funkcji sklepu jak śledzenie statusu zamówienia wymaga pełnej rejestracji.
W celu przeprowadzenia rejestracji, klient proszony jest o podanie następujących danych: Imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres email a także ustalenia hasła do logowania.
Składanie zamówień bez rejestracji wiraże się z podaniem tych samych danych po za ustaleniem hasła.
Wybór niektórych form płatności dostępnych na stronie sklepu może powodować przekazywanie pewnych danych klienta do podmiotów realizujących transakcje płatnicze, natomiast wykorzystanie tych danych odbywa się wyłącznie do obsługi procesu płatniczego.
W celu realizacji zamówień oraz do zapewnienia niezbędnego funkcjonowania sklepu jako podmiotu wykonującego działalność gospodarczą dane osobowe klientów sklepu mogą być także przekazywane firmom świadczącym usługi księgowe i doradczo-prawne, firmom kurierskim obsługującym dostarczanie przesyłek a także firmom i podmiotom oferującym usługi techniczno-informatyczne zapewniającym prawidłowe funkcjonowanie sklepu internetowego rebelmadness.pl
Przetwarzanie danych będzie odbywać się do momentu skorzystania z przysługujących praw wymienionych poniżej:

  • prawo do wglądu w dane osobowe
  • prawo do edytowania danych osobowych
  • prawo do przenoszenia danych osobowych
  • prawo do rządania zaprzestania lub ograniczenia przetwarzania danych a także trwałego usunięcia danych z systemu sklepu.

Podmiotem zbierającym dane jest Rebel Vision sp. z o.o. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź NIP: 9472006380
Administratorem danych osobowych klientów jest Rebel Vision sp. z o.o. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź NIP: 9472006380
Kontakt z administratorem jest możliwy po przez adres e-mail rm@rebelmadness.pl lub telefonicznie 730-233-666
Administrator dochowuje wszelkich starań, używając środków fizycznych i technicznych aby zabezpieczyć dane osobowe przed ich zniszczeniem, utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem lub dostępem.

Prawa autorskie:
Wszystkie zdjęcia oraz elementy graficzne zamieszczane na stronie sklepu, są własnością 
Rebel Vision sp. z o.o. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź NIP: 9472006380 i nie mogą być przetwarzane oraz rozpowszechniane w całości lub w części, bez zgody właścicieli.
Działanie sprzeczne z wyżej wymienionymi zasadami, stanowi naruszenie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.