Zwroty

1. Zgodnie z obowiązującym prawem, konsumentom, którzy zakupili dowolny produkt na stronie sklepu rebelmadness.pl przysługuje możliwość zwrotu (odstąpienia od umowy sprzedaży) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru.
2. W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy konsument zobowiązany jest do poinformowania o swojej decyzji w formie jednorazowego oświadczenia wysłanego pocztą lub e-mailem.
Przed dokonaniem zwrotu można wypełnić formularz odstąpienia od umowy i dołączyć go do paczki ze zwracanym przedmiotem.
Wzór formularza dostępny jest >TUTAJ<
Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze zwrotu z dopiskiem "zwrot" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy zwrot.
3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie.
4. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, Piętro 7, pokój 707.
5. Wpłata pieniężna zostanie zwrócona w przeciągu 7 dni roboczych, od momentu uznania przez nas zwrotu oraz otrzymania towaru. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.
6. Koszty przesyłki danego przedmiotu zwracane są wyłącznie do wysokości najtańszego dostępnego sposobu dostarczenia oferowanego przez sklep Rebel Madness z pominięciem dodatkowych kosztów wynikających z innych form przesyłki wybranych przez klienta.
7. Koszty przesyłki odsyłanego towaru pokrywa klient.