Regulamin sklepu

Dane podstawowe i kontaktowe:

Sklep internetowy działający pod adresem www.rebelmadness.pl jest własnością: Rebel Madness  Maciej Walczak,  ul. Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, NIP: 947-194-36-97, REGON: 101825165 Działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta Łodzi.

Rebel Madness

Wersalska 47/75
91-212 Łódź
"Teo Park"
Piętro I, klatka I

NIP: 947-194-36-97 

REGON: 101825165

 

Bank PKO BP

Numer konta: 24 1020 3408 0000 4602 0353 2686

Bic / Swift: BPKOPLPW

 

Obsługa sklepu dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00
Telefon: 730-233-666

 

email: rm@rebelmadness.pl

 

Zakupy:

 

1. Składanie zamówień na stronie sklepu Rebel Madness jest możliwe bez dokonania wcześniejszej rejestracji, jednak aby móc korzystać w pełni ze wszystkich funkcji sklepu przysługujących klientowi, konieczna jest wcześniejsza rejestracja.


3.
Składając zamówienie Klient akceptuje niniejszy regulamin sklepu.

 

3. Po dokonaniu zakupu, klient otrzyma emaila potwierdzającego złożenie zamówienia w którym zawarte będą również informacje dotyczące płatności oraz wysyłki.

 

4. Do złożonego zamówienia, które zostało przekazane do realizacji ale wciąż jeszcze nie wysłane, można wprowadzać zmiany w celu wybraniana na przykład innego rozmiaru lub modelu.

W tym celu prosimy o maila informującego o tym zamiarze z dopiskiem "zmiana zamówienia" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl

W mailu tym prosimy o dokładne określenie jakiego rodzaju jest to modyfikacja zamówienia.

 

5. Każdy kto złożył zamówienie na stronie sklepu ma również prawo do anulowania go.

W tym celu prosimy o maila informującego o tym zamiarze z dopiskiem "anulowanie zamówienia" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl

 

Płatności i przesyłki:

 

Składanie zamówień na stronie sklepu Rebel Madness wiąże się z obowiązkiem zapłaty za nie.

Termin płatności za zakupione przedmioty wynosi 9 dni od daty dokonania zakupu.

W przypadku konieczności przedłużenia tego terminu prosimy o maila z dopiskiem "przedłużenie terminu płatności" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl

W przypadku braku wpłaty w regulaminowym terminie 9 dni od daty dokonania zakupu bez wcześniejszej prośby o wydłużenie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy fakturę.


Przesyłki wysyłane są w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przez nas płatności

oraz do 7 dni roboczych od daty dokonania zakupu w przypadku pobrania - dotyczy to gorsetów z adnotacją "wysyłamy do 7 dni roboczych"

W przypadku gorsetów wykonywanych na zamówienie termin realizacji jest wydłużony i wynosi od 2 do 4 tygodni, jednakże dotyczy to wyłącznie produktów z wyraźną adnotacją
"
Na zamówienie - realizacja 2-4 tygodnie"Akceptowalne formy płatności na stronie sklepu to:


1. Dotpay - błyskawiczny system płatności on-line, który umożliwia ekspresowy transfer pieniędzy.

      Wybierając Dotpay masz gwarancję, że środki od razu zaksięgują się w naszym systemie a twoje zamówienie zostanie zrealizowane szybciej.


2. Płatność kartą za pośrednictwem systemu Dotpay.

     

  • VISA
  • MasterCard
  • Diners Club International
  • JCB
  • Maestro
  • Visa Electron

 

3. Tradycyjny przelew lub wpłata na rachunek bankowy:

Maciej Walczak

Wersalska 47/75
91-212 Łódź

 

Bank PKO BP

Numer konta: 24 1020 3408 0000 4602 0353 2686

 

4. Przelew za pośrednictwem serwisu PayPal na adres email: rm@rebelmadness.pl

 

5. Pobranie za pośrednictwem Poczty polskiej.

 

Stawki opłat za wysyłkę wynoszą:


Wysyłka na teren Polski:

 

  • Kurier - 17 PLN

 

Wysyłka międzynarodowa:

 

  • Wysyłka na teren Europy - 50 PLN
  • Wysyłka na cały świat - 65 PLN

 

Stawki opłat za wysyłkę są automatycznie przyporządkowane do poszczególnych produktów zgodnie z ich wagą.

 

 

 

Zwroty:

 

 1. Zgodnie z obowiązującym prawem, konsumentom, którzy zakupili dowolny produkt na stronie sklepu rebelmadness.pl przysługuje możliwość zwrotu (odstąpienia od umowy sprzedaży) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru.

 

2. W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy konsument zobowiązany jest do poinformowania o swojej decyzji w formie jednorazowego oświadczenia wysłanego pocztą lub e-mailem.
Wzór formularza dostępny jest >TUTAJ<
Przed dokonaniem zwrotu można wypełnienć formularz odstąpienia od umowy, i dołączyć go do paczki ze zwracanym przedmiotem.


Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze zwrotu z dopiskiem "zwrot" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy zwrot.

 

3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie.

 

4. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, "Teo Park" Klatka I, piętro I.

 

5. Wpłata pieniężna zostanie zwrócona w przeciągu 7 dni roboczych, od momentu uznania przez nas zwrotu oraz otrzymania towaru. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.

 

6. Koszty przesyłki danego przedmiotu zwracane są wyłącznie do wysokości najtańszego dostępnego sposobu dostarczenia oferowanego przez sklep Rebel Madness z pominięciem dodatkowych kosztów wynikających z innych form przesyłki wybranych przez klienta.

 

7. Koszty przesyłki odsyłanego towaru pokrywa klient.

 

 

Wymiany:

 

1. Akceptujemy również wymiany produktów zakupionych na stronie sklepu rebelmadness.pl, które wynikają z chęci dobrania innego rozmiaru lub wymiany towaru na inny.

 

2. Wymiana będzie możliwa jedynie w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru przez konsumenta.

 

3. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż zwykły zarząd rzeczą w celu stwierdzenia cech, funkcjonalności i charakteru rzeczy. Opisany warunek nie ogranicza ani nie narusza praw konsumenta do złożenia reklamacji w ramach istniejących przepisów prawa w tym zakresie.

 

4. Przed dokonaniem zwrotu celem wymiany prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, który należy dołączyć do wymienianego przedmiotu. Formularz dostępny jest >TUTAJ<
Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze dokonania wymiany z dopiskiem "wymiana" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy wymiana oraz szczegółów dotyczących samej wymiany.

 

5. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, "Teo Park" Klatka I, piętro I.

 

6. Koszty wysyłki zawiązane z wymianą i ponowną wysyłką pokrywa kupujący. W tym celu należy dokonać płatności odpowiedniej kwoty na nasz rachunek bankowy lub za pośrednictwem systemu PayPal.

 

7. W przypadku braku towaru lub rozmiaru mającego być przedmiotem wymiany, zwracamy wpłatę pieniężną w przeciągu 7 dni roboczych z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.

 

Reklamacje:

 

1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (dz.u. 2014 r. poz. 827 ze zm.) wobec Klientów będących konsumentami, sprzedawca odpowiada za niezgodność towaru z umową.
W przypadku Klientów nie będących konsumentami, sprzedawca odpowiada na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.

 

2. Okres gwarancji produktów zakupionych na stronie sklepu wynosi 2 lata.

Klient ma prawo do złożenia reklamacji w okresie 2 lat od daty dokonania zakupu w przypadku stwierdzenia wad fabrycznych powstałych z winy producenta oraz sklepu lub uszkodzeń mechanichnych powstałych w trakcie transportu.

 

3. Przed odesłaniem towaru prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, który należy dołączyć do zwracanego przedmiotu. Formularz dostępny jest >TUTAJ<
Dodatkowo prosimy o maila informującego o zamiarze złożenia reklamacji z dopiskiem "reklamacja" w tytule na adres: rm@rebelmadness.pl
W mailu tym prosimy o podanie numeru zamówienia którego dotyczy reklamacja oraz przyczyny.

 

4. Zwracany towar należy odesłać na adres: Rebel Madness Wersalska 47/75, 91-212 Łódź, "Teo Park" Klatka I, piętro I.

 

5. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki zawierającej reklamowany towar.

 

6. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, uszkodzony towar zostanie nieodpłatnie naprawiony lub wymieniony na zupełnie nowy egzemplarz w przypadku jeśli powstała wada uniemożliwia naprawę.

 

7. W sytuacji braku możliwości zastosowania dwóch powyżej opisanych rozwiązań, klientowi zgłaszającemu reklamację przysługuję rekompensata finansowa w postaci zwrotu wpłaty pieniężnej wraz z kosztem przesyłki, z wykorzystaniem takiej samej metody płatności jaka została użyta w pierwotnej transakcji, lub wykorzystując inną dogodną formę transferu pieniędzy, zgodnie z życzeniem konsumenta.

 

Prawa autorskie:

 

Wszystkie zdjęcia oraz elementy graficzne zamieszczane na stronie sklepu, są własnością marki Rebel Madness i nie mogą być przetwarzane oraz rozpowszechniane w całości lub w części, bez zgody właścicieli.

 

Działanie sprzeczne z wyżej wymienionymi zasadami, stanowi naruszenie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

Subskrypcja

Oprogramowanie KQS.store | Projekt i wdrożenie AWESO

© Rebel Madness. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

PolskiEnglish
Waluta